پرسش از متخصص ارتوپد

به سیستم پرسش و پاسخ آنلاین از دکتر رضا نادری متخصص ارتوپد و فلوشیپ جراحی مچ پا خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر ارتوپد مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

پیچ خوردگی مچ پا راست – پرسش ۳۶۷۱

 • تصویر کاربر آلنا دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۴۲ پیچ خوردگی مچ پا
  سلام آقای دکتر.ممنون بابت پاسخ سوالم.من دو تا سوال فرستادم یکی در مورد کبودی پام که لطف کردین پاسخ دادین.و یکی در مورد مچ پام که عکسش رو فرستادم و انگار اون پرسش حذف شده.من دوباره براتون میفرستم ممنون میشم برای این مشکل هم راهنماییم کنید.
  آقای دکتر که من خدمتشون رفتم گفتن سندسموز نیست.من عکس رو براتون میفرستم.عکس برای۱۰ روز پیش هست.دکتر گفتن کمی بهبود پیدا کرده فاصله ای که بین استخوان بوجود آمده بود ولی من همچنان میلنگم.و کمی که راه میرم در مچ پام درد دارم،طوری که زانوی من هم درد اومده و ماهیچه ساق پام سفت شده و حتی الان که روی صندلی نشستم و دارم این متن رو می نویسم هم دچار درد میشم.کنار قوزک پام هم به خاطر تنگ بودن مچ بند ورم کرده هم سمت دیگه مچ پام،ولی هنوز قوزک پام هنوز هم ورم داره.آقای دکتر گفتن پام رو یک روز در میان تو آب گرم ماساژ بدم و به وسیله ی بطری پام رو عقب و جلو ببرم.نرمش دیگه ندادن.ولی من تو نت سرچ کردم بعضی نرمش ها رو که انجام میدم درد دارم در مچ پام و نمیتونم دیگه ادامه بدم.
  چند ماه طول میکشه تا بتونم خوب راه برم؟
  از این اتفاق یک ماه ونیم که میگذره.
  ببخشید که کیفیت عکس خوب نیست.شرمنده
  آقای دکتر ممنون میشم راهنماییم کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر رضا نادری دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸( ۱ سال پیش)

   درود

   اين عكس نه آسيب سين دسموز رو رد مى كنه و نه اثبات

   اگر معتقد بودند كه فاصله اى ايجاد شده بايد عملتون مى كردن

   با توجه به وسعت كبودى كه به ساق انتشار داشت نمى تونه پيچ خوردگى معمول باشه و من ترجيح مى دم كه شما ام آر آى انجام بدين و بيشتر معاينه بشين

   با احترام