منو

دکتر غلامرضا نادری فوق تخصص ارتوپد و مچ پا

درمان آسیب های ورزشی و بیماری های پا و مچ پا

درباره دکتر

دکتر غلامرضا نادری

بورد تخصصی ارتوپدی، آرتروسکوپی و آرتروپلاستی، فلوشیپ جراحی مچ پا و پا، درمان آسیب های ورزشی

دکتر غلامرضا نادری، متولد سال ۱۳۵۳ از تهران، تحصیلات پزشکی خود را از سال ۱۳۷۱ در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز نمود و و در سال ۱۳۷۸ به عنوان دانشجوی رتبه اول از همین دانشگاه فارغ التحصیل شد. وی در سال ۱۳۷۶ دوره تخصص خود را آغاز نموده و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد تخصصی ارتوپدی گردید. اولین جراحی آرتروسکوپی در استان سمنان توسط دکتر غلامرضا نادری انجام شد. از جمله مراکز فعالیت وی می توان به فدراسیون پزشکی ورزشی و بیمارستان مرکزی شرکت نفت اشاره کرد. دکتر غلامرضا نادری فلوشیپ آرتروسکوپی را در آمستردام هلند تحت نظر پروفسور Van Dijk گذرانده و فلوشیپ جراحی مچ پا را از کشور سوئیس اخذ نمود. همچنین طی دوره های آموزشی آرتروسکوپی پیشرفته زانو از اتریش و فرانسه نیز از جمله سوابق علمی ایشان است. دکتر غلامرضا نادری اکنون به غیر از طبابت در مطب شخصی، در کلینیک استقلال نیز مشغول به فعالیت است.

مدارج علمی تخصصی

سوابق کاری

نظرات

نظرات در مورد دکتر غلامرضا نادری

سپهر
سپهر
بیشتر بخوانید
من در رابطه با مشکل فرزندم که صاف بودن کف پا بود به مطب اقای دکتر غلامرضا نادری مراجعه کردم. خیلی پزشک خوب و خوش برخوردی بودند و به توضیحات و شرحال فرزندم که من می گفتم به خوبی گوش نمودند و با یک برخورد خوب و آرامش دادن به فرزندم ، چند جلسه فیزیوتراپی و استفاده از کفش طبی را پیشنهاد دادند و این در صورتی بود که قبل از این مورد پیش پزشکی مراجعه کردم که درجا گفتند باید فرزندم عمل شود.
سمیرا
سمیرا
بیشتر بخوانید
من مشکل خاصی نداشتم و صرفا جهت زیبایی پا مراجعه کرده بودم. پیشنهاد آقای دکتر این بود که هر وقت با درد پا مواجه شدم به ایشون مراجعه کنم.
محمد
محمد
بیشتر بخوانید
خیلی خوش رفتار و با محبت هستند و برای بیمار ارزش خاصی قائلند. به خوبی برای بیمار وقت می گذارند و در طبابتشان اصلا عجله ای ندارند.
قبل
بعدی
نظرات
با ما در تماس باشید

آدرس مطب

شریعتی پایین تر از ما رو قلهک ساختمان خانه درسا طبقه ۵ واحد ۱۷

ساعات کار مطب

شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۹

دکتر غلامرضا نادری